RN73R2BTTD2080F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2080F25
JLCPCB Part #
C4259019
Description
-55℃~+155℃ 208Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS