RN73H2ETTD8871F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8871F50
JLCPCB Part #
C4279979
Description
250mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS