RN73H2ETTD8660B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8660B25
JLCPCB Part #
C3976913
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS