RN73H2ETTD8662B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8662B25
JLCPCB Part #
C4096015
Description
250mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS