RN73H2ETTD8060B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8060B25
JLCPCB Part #
C4144754
Description
250mW 806Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS