RN73R2ETTD1050F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1050F100
JLCPCB Part #
C2605773
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS