RN73H2ETTD84R5D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD84R5D50
JLCPCB Part #
C4123281
Description
250mW 84.5Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS