SG73P2BRTTD6342D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD6342D
JLCPCB Part #
C7078956
Description
-55℃~+155℃ 63.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS