RK73H2ERTTD7503D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD7503D
JLCPCB Part #
C7050790
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS