RN73H2ETTD83R5A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD83R5A25
JLCPCB Part #
C4100480
Description
-55℃~+155℃ 250mW 83.5Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS