RN73R2ETTD83R5A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD83R5A25
JLCPCB Part #
C2611412
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 83.5Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS