SG73S2E1RTTD3572F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3572F
JLCPCB Part #
C6679292
Description
-55℃~+155℃ 1W 35.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS