SG73S2ERTTD1004F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1004F
JLCPCB Part #
C6222411
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS