RN73H2ETTD8061F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD8061F25
JLCPCB Part #
C4301401
Package
1210
Description
250mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS