RN73R2ATTD1023D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD1023D100
JLCPCB Part #
C2505659
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS