SG733ATTE473M
MFR.Part #
SG733ATTE473M
JLCPCB Part #
C4079935
Description
-55℃~+155℃ 1W 47kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS