SG73P2BTTD331G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BTTD331G
JLCPCB Part #
C4027396
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS