RN73H2ETTD7963F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD7963F100
JLCPCB Part #
C3960162
Description
-55℃~+155℃ 250mW 796kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS