RN73H2ETTD9763F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD9763F100
JLCPCB Part #
C4045306
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS