RN73R1JTTD4370F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4370F10
JLCPCB Part #
C2534383
Description
-55℃~+155℃ 100mW 437Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS