RN73H2ETTD7590C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7590C25
JLCPCB Part #
C4050322
Description
-55℃~+155℃ 250mW 759Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS