RN73H2ETTD1960F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1960F100
JLCPCB Part #
C4000408
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS