RN73H2ETTD70R6D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD70R6D25
JLCPCB Part #
C4290447
Description
250mW 70.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS