RT1210WRB07715RL
MFR.Part #
RT1210WRB07715RL
JLCPCB Part #
C4025810
Description
-55℃~+125℃ 250mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS