RN73H2ETTD3923F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3923F25
JLCPCB Part #
C3918397
Description
250mW 392kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS