RN73H1ETTP76R6D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP76R6D50
JLCPCB Part #
C4345675
Description
-55℃~+155℃ 63mW 76.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS