RN73H2ETTD6982F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6982F10
JLCPCB Part #
C3992994
Description
250mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS