RN73H2BTTD1230F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1230F100
JLCPCB Part #
C2544141
Description
-55℃~+155℃ 123Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS