RN732ATTD2672F50
MFR.Part #
RN732ATTD2672F50
JLCPCB Part #
C4068013
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS