HV733ATTE7874F
MFR.Part #
HV733ATTE7874F
JLCPCB Part #
C4000907
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS