RN73H2ETTD68R1B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD68R1B25
JLCPCB Part #
C4083152
Description
250mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS