RN73H2ETTD68R0B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD68R0B25
JLCPCB Part #
C3992369
Description
250mW 68Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS