RN73H2ETTD6801B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6801B25
JLCPCB Part #
C4014412
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS