WK73R2JTTE4020F
MFR.Part #
WK73R2JTTE4020F
JLCPCB Part #
C4094252
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS