RN73H2ETTD6731B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6731B10
JLCPCB Part #
C4187464
Description
250mW 6.73kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS