SG73S2ETTD2800F
MFR.Part #
SG73S2ETTD2800F
JLCPCB Part #
C4059985
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS