SG73P1JRTTD105G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD105G
JLCPCB Part #
C6482235
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS