RN73H2ETTD63R4F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD63R4F100
JLCPCB Part #
C4278148
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS