RN73H2ETTD3200A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3200A25
JLCPCB Part #
C4063448
Description
-55℃~+155℃ 250mW 320Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS