SG73P2ERTTD1911F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1911F
JLCPCB Part #
C6222100
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS