RN73H2ETTD6260A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6260A25
JLCPCB Part #
C4007836
Description
-55℃~+155℃ 250mW 626Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS