RN73H2BTTD2492C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2492C25
JLCPCB Part #
C2562211
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS