RN731JTTD22R0F100
MFR.Part #
RN731JTTD22R0F100
JLCPCB Part #
C4081645
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS