RN73R2ETTD2553D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2553D25
JLCPCB Part #
C2606493
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS