RN732ATTD1820D100
MFR.Part #
RN732ATTD1820D100
JLCPCB Part #
C4013981
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS