RK73B2HTTE475J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2HTTE475J
JLCPCB Part #
C5870457
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS