RN73H2ETTD5171A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5171A25
JLCPCB Part #
C4169916
Description
250mW 5.17kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS