RN73H2BTTD1741F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1741F10
JLCPCB Part #
C2559659
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS