RN73H2ETTD5171B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5171B25
JLCPCB Part #
C4083053
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.17kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS