RN732ATTD36R1B50
MFR.Part #
RN732ATTD36R1B50
JLCPCB Part #
C4015158
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS